Pozytywna.pl

 Pozytywna strona kobiet!
zarejestruj |

FAQ

Czym jest serwis Pozytywna.pl?

Serwis Pozytywna.pl jest miejscem, gdzie tworzymy i wymieniamy się zabawnymi zdjęciami, filmami i anegdotami.

Jak działa KOLEJKA?

Do KOLEJKI trafiają wszystkie nowe wpisy i użytkownicy sami określają, które z nich zasługują na przeniesienie na STRONĘ GŁÓWNĄ - im więcej Like-ów, tym większe szanse na przeniesienie. Rzecz w tym, że najlepiej oceniane trafiają do STRONY GŁÓWNEJ dopiero po skrupulatnej selekcji. Następnie Administrator sam wybiera wpisy, które zebrały najwięcej Like-ów, miały pozytywne komentarze użytkowników, i przenosi je z KOLEJKI, do będącej symbolem prestiżu i zwycięstwa STRONY GŁÓWNEJ.

Jak poprawić wpis?

Jeśli masz potrzebę usunąć wpis z serwisu, poproś o to Administratora używając odpowiedniego formularza udostępnionego w zakładce Kontakt.

Dlaczego mój wpis, który miał dużo Like-ów nie trafił na stronę główną?

Ponieważ jest duplikatem, podobny wpis był kiedyś na stronie. Lub zawiera erotykę, pornografię, rasizm - jest sprzeczny z prawem. Czy też jest kalką jakiegoś starego wpisu albo zdjęcia z początków Internetu. A może bardzo nie spodobał się Administratorowi.

Co to jest archiwum?

Tu trafiają wpisy, które czekając w KOLEJCE nie spodobały się użytkownikom Pozytywna.pl (lub Administratorowi). Także każdy, nawet lepiej oceniany wpis, który w ciągu kilku dni nie trafi do SIEDZIBY GŁÓWNEJ.

Co oznacza status "oczekuje na moderację" i czemu mój wpis go otrzymał?

To oznacza, że plik zamiast do KOLEJKI został automatycznie skierowany do kolejki administracyjnej. System, który o tym decyduje, opiera się na analizie wielu czynników. Większość z nich nie jest zależna od dodającego, a od chwilowych warunków panujących w serwisie.

Wpis po zmianach administracyjnych trafi do następnego etapu po tym, jak zobaczy go Administrator. Jeśli nie będzie żadnych zastrzeżeń trafi on do KOLEJKI dokładnie na takich samych zasadach, jak każdy inny wpis. Jeśli będzie łamać regulamin, wpis zostanie usunięty. Jeśli wyjątkowo nie spodoba się Administratorowi, zostanie natychmiast zarchiwizowany.

Jaki jest dobry i kiepski tytuł dla wpisu?

Dobry tytuł - odnoszący się do haseł, idei, emocji - krótki i trafny, najlepiej w mianowniku. Wpływający na odbiór, podkreślający istotne elementy prezentowanego wpisu. Kiepski tytuł - taki sam jak napis na zdjęciu, z błędami ortograficznymi, niegramatyczny, z przekleństwami, obraźliwy.

Co daje mi PRZEGLĄDANIE (nie jestem zalogowany do Pozytywna.pl oraz do Facebook ) Pozytywna.pl?

Możesz oglądać wpisy, komentarze oraz podziwiać liczbę Like-ów przy wpisie. Na stronie głównej Pozytywna.pl codziennie otrzymujesz tylko najlepsze wpisy, czyli te, które zebrały najwięcej Like-ów i zostały uznane za najbardziej godne uwagi przez Administratora. Musisz mieć konto na Facebooku i być zalogowanym do Pozytywna.pl, aby móc dodać komentarz lub ocenić wpis. Dzięki społeczności Pozytywna.pl i like-om przez nią przyznawanym masz gwarancję, że wpisy znajdujący się na stronie głównej są po prostu najlepsze. W Kolejce znajdziesz wpisy kandydujące do przejścia do strony głównej.

Jestem zalogowany do Facebook, ale nie jestem zalogowany do Pozytywna.pl, co mogę?

Oprócz uprawnień przewidzianych dla osoby przeglądającej, możesz dodatkowo przyznawać like wpisom.

Co daje mi BYCIE UŻYTKOWNIKIEM Pozytywna.pl?

Jako zalogowany użytkownik możesz dzielić się z internautami swoim wpisami, a poprzez dodanie wpisu dajesz sobie i innym powód do uśmiechu. A przede wszystkim możesz dodawać wpisy, komentować każdy wpis, jak i przyznawać mu "lubię to" (Like).

Jeżeli jesteś zalogowany do Facebook oraz do serwisu Pozytywna.pl oprócz uprawnień przewidzianych powyżej możesz dodawać komentarze do wpisów oraz dodawać swoje wpisy. Pamiętaj! aby zalogować się do serwisu wymagane jest bycie zalogowanym na Facebook.

Jak dodać wpis?

Aby dodać wpis, wystarczy w zakładce DODAJ serwisu Pozytywna.pl wypełnić formularz odpowiednio dla video, zdjęcia, wwypowiedzi i kliknąć przycisk "DODAJ".

Dodałem wpis, gdzie zniknął?

Do czasu, aż wpis "nie zyska sławy i uznania wśród użytkowników" i Administratora, spędzi trochę czasu w KOLEJCE.

Co mogę zrobić, aby mój wpis trafił na stronę główną?

Musisz przede wszystkim dodać ciekawy wpis, który spodoba się innym użytkownikom. Oprócz oddanych Like-ów bierzemy pod uwagę także inne współczynniki, takie jak pozytywne komentarze oraz decyzja administratora.

Jakie wpisy są niedozwolone?

Patrz Regulamin.

Co daje mi zalogowanie do Pozytywna.pl?

Po zarejestrowaniu w Pozytywna.pl będziesz dodawać, komentować i like-ować wpisy. Lepiej poznawać osoby, które oglądają i komentują twoje wpisy.

Nie pamiętam hasła. Co zrobić?

Skorzystaj z mechanizmów przypominania hasła udostępnionych przez Facebook.

Mam pomysł na zmiany w Pozytywna.pl, gdzie je przesłać?

Twoje pomysły, propozycje zmian możesz do nas przesłać za pomocą formularza KONTAKT, wybierz tylko odpowiedni temat. Rozpatrzymy Twój pomysł i w razie akceptacji wprowadzimy go na Pozytywna.pl.

Jak usunąć wpis?

Jeśli masz potrzebę usunąć wpis z serwisu, poproś o to administratora używając odpowiedniego formularza udostępnionego w zakładce Kontakt.

Czy można edytować (poprawić) wpis?

Raz dodany wpis nie może być dowolnie zmieniony - edytowany, zatem zastanów się i policz do 10 zanim dodasz swój wpis. Przemyśl, czy innym użytkownikom twój wpis również przypadnie do gustu, przecież jest dla Ciebie ważne, żeby sprawić przyjemność przynajmniej kilku osobom. W przypadku, gdy naprawdę zależy Ci na zmianie we wpisie, napisz do Administratora, używając formularza w zakładce Kontakt - na pewno coś na to zaradzimy.

Komentarze pod wpisem naruszają dobre obyczaje. Co mogę zrobić z takim spostrzeżeniem?

Skorzystaj z opcji Kontakt i wybierz odpowiedni temat korespondencji, opisz nam o który wpis chodzi i na czym polega Twoim zdaniem naruszenie. Dzięki Tobie szybko wprowadzimy porządek.

Polub nas!